Üye Girişi  

Kullanıcı Adınız :

Parolanız :

 

Yeni Kayıt Oluştur
Parolamı Unuttum
 
 
Programlarımız  

Hazırladığımız Tüm Paket Programlarımız

 

 

 
    Nasıl Kullanılır :

 
Burada kısaca belirtilen açıklamaların detayları
Kullanım Kılavuzu Dosyasındadır.


 
 

   Üyelik Sistemi : Kendi dosyalarınıza ulaşmak ve güvenlik önlemleri için öncelikle Üye Girişinden sisteme bağlanmalısınız.
 

   Kontrol Paneli : Yeni Sayfa Oluşturma, Harddiskinizden kendi web alanınıza dosya aktarma (Upload), Sayfa Düzenleme, Silme, Sunulan Web Araçlarını Özelleştirme ve Kullanma gibi her türlü işleminizi buradan yapabilirsiniz.

   Sayfa Oluşturma : Size sunulan tasarım şablonlarından birini seçerek işe başlamalısınız. Her sayfanın Genel Görünüm ayarlarını istediğiniz konuma getirdikten sonra seçtiğiniz şablona uygun tasarımı kolayca yapabilirsiniz.

   Sayfa Tasarımı : Kullanım kolaylığı olması için Word benzeri olarak hazırlanan paneller ile yazılarınıza Font, Punto, Renk, Koyu, İtalik vs. gibi değişik stiller katabilir, Resim ekleyebilir, tablolar oluşturabilir, her nesyene link verebilirsiniz. Her nesneye yönelik ayarlara siz karar verirsiniz.

   Düzenleme / Kopyalama / Silme : Hazırladığınız sayfaların, ilk tasarım anındaki gibi her detayını tekrar ayarlama imkanına sahipsiniz. İsterseniz sayfaya yeni isim vererek kopyalanmasını da sağlayabilirsiniz. Her an gereksiz dosyaları silebilir- siniz.

 

Paket Site  
 
Paket Site Nedir ?
Sunulan Hizmetler
Nasıl Kullanılır ?
Sık Sorulan Sorular
Ekstra Paket Nedir ?
Yardım Menüsü
Destek Hattı
Deneme Versiyonu
 
Referanslarımız
 
 
Domain  

Sorgulanacak Alan Adı :


   
 
Ara / Bul  

Aradığınız Kelime :


 
 
Künye  
 
© Paketsite.com
 
© Paketsite.com
Telefon : 0506 437 98 07
E- Mail : info@paketsite.com
Adres : Mansuroğlu Mah. 263/2 Sok. No:6 Bayraklı - İzmirServer IP: 181.214.31.156